Zwemclub & Waterpolo

125 / jaar
  • 4 steunkaarten aan €5
  • Lidgeld zwemclub
  • Lidgeld waterpolo

After-Nine

90 / jaar
  • 4 steunkaarten aan €5
Voor 1 jaar inschrijven tussen 20 augustus tot en met 20 september 2018. Gelieve voor 20/09/2018 in te schrijven anders zijn wij genoodzaakt een bijkomende kost van 10 euro per lid aan te rekenen! Vanaf het derde lid binnen het gezin is het lidgeld € 90 (€ 70 + €20 steunkaarten). Geen combo met After-Nine!

Rekening zwemclub: BE30 0682 2209 9311

Rekening waterpolo: BE65 7380 2887 4696

Bestuur

Marleen Bonte

Marleen Bonte

Voorzitter

GSM: 0474 21 65 78
Email: voorzitter@bzv.be

Wim De Paepe

Wim De Paepe

Ondervoorzitter

GSM: 0478 17 16 26
Email: waterpolo@bzv.be

Dorine Delporte

Dorine Delporte

Algemeen secretaris

GSM: 0474 95 50 37
Email: secretaris@bzv.be

Cindy Dubois

Cindy Dubois

Penningmeester

GSM: 0494 59 05 15
Email: financieel@bzv.be

Etienne Van Audenaerde

Etienne Van Audenaerde

HOOFDTRAINER

GSM: 0486 29 96 89
Email: etienne.vanaudenaerde@proximus.be

Dries Vindevoghel

Dries Vindevoghel

SECRETARIS WATERPOLO

GSM: 0496 73 90 18
Email: waterpolo@bzv.be

Jelle Proot

Jelle Proot

PENNINGMEESTER WP

GSM: 0491 56 96 37
Email: jelle.proot@telenet.be

Manu Dubois

Manu Dubois

JEUGDVER. WATERPOLO

GSM: 0475 75 24 60
Email: wpblankenberge@gmail.com

Dirk Goegebeur

Dirk Goegebeur

VER. SPRINTPLOEG

GSM: 0473 52 94 47
Email: sprintploeg@bzv.be

Peggy Vantorre

Peggy Vantorre

ASSISTEN SPRINTPLOEG

GSM: 0477 19 81 67
Email: peggyvantorre@telenet.be

Thibau Haerinck

Thibau Haerinck

ICT VERANTWOORDELIJKE

GSM: 0473 79 91 12
Email: thibau.haerinck@hotmail.be

Joaniek Lammerteyn<br/>Jean-Pierre Van Wulpen

Joaniek Lammerteyn
Jean-Pierre Van Wulpen

Ver. Sportraad

Farys Noordzeebad

A. Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
050 636 750
E-mail noordzeebad@blankenberge.be

Clubreglement

Privacyverklaring

Gedragscode Sporter

Sluit Menu