Zwemclub & Waterpolo

120 / jaar
  • Lidgeld zwemclub
  • Lidgeld waterpolo
  • Combo zwemclub / waterpolo

After-Nine

85 / jaar
  • Hier vinden we de ouders van zwemmertjes, ex-zwemmers en recreanten die zich geroepen voelen nog eens de spieren los te maken in een gemoedelijke sfeer.

Voor 1 jaar inschrijven tussen 20 augustus tot en met 20 september 2021. Gelieve voor 20/09/2021 in te schrijven anders zijn wij genoodzaakt een bijkomende kost van 10 euro per lid aan te rekenen! Vanaf het derde lid binnen het gezin is het lidgeld € 85. Geen combo met After-Nine!

Rekening zwemclub: BE30 0682 2209 9311

Rekening waterpolo: BE65 7380 2887 4696

Bestuur

Marleen Bonte

Voorzitter

GSM: 0474 21 65 78
Email: voorzitter@bzv.be

Sharon Bocher

Ondervoorzitter

GSM: 0494 49 95 44
Email: ondervoorzitter@bzv.be

Algemeen secretaris

Email: secretaris@bzv.be

Emmanuel Dubois

Penningmeester

GSM: 0497 16 73 53
Email: financieel@bzv.be

Dirk Goegebeur

VER. SPRINTPLOEG

GSM: 0473 52 94 47
Email: sprintploeg@bzv.be

Wim De Paepe

SECRETARIS WATERPOLO

GSM: 0478 17 16 26
Email: waterpolo@bzv.be

Jelle Proot

WATERPOLO JEUGDVER.

Email: waterpolo-financieel@bzv.be

Manu Dubois

JEUGDVER. WATERPOLO

GSM: 0475 75 24 60
Email: wpblankenberge@gmail.com

Etienne Van Audenaerde

HOOFDTRAINER

GSM: 0486 29 96 89
Email: etienne.vanaudenaerde@proximus.be

Thibau Haerinck

ICT VERANTWOORDELIJKE

GSM: 0473 79 91 12
Email: thibau.haerinck@hotmail.be

Joaniek Lammerteyn
Jean-Pierre Van Wulpen

Ver. Sportraad

Farys Noordzeebad

A. Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
050 636 750
E-mail noordzeebad@blankenberge.be

Clubreglement

Privacyverklaring

Gedragscode Sporter

Aanspreekpunten binnen onze zwemclub

De sporter is medeverantwoordelijk voor een gezonde, ethische en veilige sportomgeving, voor zichzelf en voor anderen.
De sporter is open en alert voor waarschuwingssignalen op dat vlak, en aarzelt niet om signalen door te geven aan:

Algemeen aanspreekpunt

Elke De Wasch
Tel: 0479 74 80 98
Email: elkedewasch@hotmail.com

Aanspreekpunt integriteit

Marleen Bonte
Tel: 0474 21 65 78
Email: voorzitter@bzv.be